מי אנחנו

ברוכים הבאים ל – Drive4D

המערכת שלנו צופה, מנתחת, מלמדת ומקדמת בזמן אמת עובדים ומנהלים לנהיגה בטוחה וחסכונית יותר.

אתם יכולים לחסוך כסף ולהפוך את העובדים שלכם לבטוחים יותר

המערכת שלנו צופה ומנתחת כל אירוע הקשור לתחום הנהיגה ולכל אחד מהעובדים שלכם. לא משנה אם יש לכם חמישים, מאה או למעלה מאלף מכוניות, המערכת שלנו עוקבת, מנתחת, ממליצה ומשנה את תרבות הנהיגה בארגון. לכל אחד מהעובדים נבנית תכנית למידה אישית המתעדכנת כל הזמן בהתאם לאירועים בשטח ומטפלת בבעיות החשובות ביותר. כמנהל צי הרכב, אתם מקבלים פיקוד ושליטה על כל עובד בנפרד, על היחידות הארגוניות ועל התהליך כולו.

אתם יכולים להצטרף לחברות וארגונים מהמובילים במשק שכבר אימצו את הטכנולוגיה שלנו

המוצר שלנו נבנה מראש כתומך בריבוי שפות ומשתמשים. הוא מתאים להתקנה בסביבה ארגונית שלכם או בחיבור למחשוב מרוחק. כל המידע הנאסף מאובטח בהצפנה ברמות גבוהות ובשרתים מוגנים על פי סטנדרטים בינלאומיים. הצוות שלנו ישמח לתפור גם עבורכם חבילה אטרקטיבית שתוביל לשינוי אמיתי וארוך טווח בארגון.

אתם יכולים להיות חלק משינוי תרבות הנהיגה בארץ

אנחנו לא מתקינים ברכב קופסאות ניטור (אם כי יודעים להתחבר לכל מערכת הקיימת כבר ברכבים ולנצל את המידע שהיא אוספת הרבה מעבר ליעודה המקורי).

אנחנו לא עוקבים אחרי מיקומי נהגים או עובדים.

אנחנו לא תוכנה לניהול צי רכב

המוצר שלנו נבנה על בסיס ידע שצברנו בשנים של הדרכת מאות אלפי נהגים בארץ בנהיגה מתקדמת בחברת אלטרנתיבי – יוצרים תרבות נהיגה.  באנו ליצור שינוי אמיתי בתרבות הנהיגה בארגון ומחוצה לו בעזרת כלים ייחודיים לאיסוף וניתוח הנתונים בשטח ובעיקר בעזרת מערך למידה יוצא דופן, כזה הרואה את הנהגים ומדבר אליהם בגובה העיניים. בשנים האחרונות חסכנו ללקוחותינו סכום מצטבר של למעלה מעשרה מליון ש”ח בשנה בהפחתת עלויות הליסינג, דלק, השתתפות עצמית ואבדן ימי עבודה. נשמח לקבוע פגישה ולהראות גם לכם איך עובדים בטוחים יותר גם חוסכים לכם בעלויות החזקת צי הרכב.